ViewerJS (7.x-2.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: Media
ps: رسنۍ

en: Installed
ps: لګول شوي
