ViewerJS (7.x-2.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Default
pt: Padrão

en: Thumbnail size
pt: Tamanho da miniatura

en: Media
pt: Mídia

en: No.
pt: Não.

en: Not Installed
pt: Não instalado

en: Installed
pt: Instalado

en: Green
pt: Verde

en: Blue
pt: Azul

en: Show thumbnails
pt: Mostrar miniaturas

en: Yes.
pt: Sim.
