ViewerJS (7.x-2.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Download
ro: Descarcă

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Default
ro: Implicit

en: Installed
ro: Instalat

en: Blue
ro: Albastru
