ViewerJS (7.x-2.1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Download
ru: Скачать

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Default
ru: По умолчанию

en: Thumbnail size
ru: Размер миниатюры

en: Media
ru: Мультимедиа

en: New Window
ru: Новое окно

en: No.
ru: Нет.

en: Installed
ru: Установлено

en: Green
ru: Зелёный

en: Blue
ru: Синий

en: Overlay
ru: Перекрытие

en: Yes.
ru: Да.
