ViewerJS (7.x-2.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Blue
ta: நீலம்

en: Overlay
ta: மேற்பரப்பு
