ViewerJS (7.x-2.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Download
tr: İndir

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Default
tr: Varsayılan

en: Media
tr: Medya

en: Installed
tr: Kurulu

en: Green
tr: Yeşil

en: Blue
tr: Mavi

en: Overlay
tr: Üst katman
