ViewerJS (7.x-2.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Magenta
ug: سۇس قىزىل

en: Green
ug: يېشىل

en: Blue
ug: كۆك
