ViewerJS (7.x-2.2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Download
bg: Свали

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Default
bg: По подразбиране

en: Media
bg: Медия

en: Blue
bg: Син
