ViewerJS (7.x-2.2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত
