ViewerJS (7.x-2.2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Download
ca: Baixa

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Default
ca: Per defecte

en: Media
ca: Multimèdia

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Auto preview
ca: Previsualitza automàticament
