ViewerJS (7.x-2.2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Default
cy: Diofyn

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Green
cy: Gwyrdd

en: Blue
cy: Glas
