ViewerJS (7.x-2.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Download
eu: Deskargatu

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Blue
eu: Urdina
