ViewerJS (7.x-2.2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Download
fa: دانلود

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Media
fa: رسانه

en: No.
fa: شماره

en: Installed
fa: نصب شده

en: Green
fa: سبز

en: Blue
fa: آبی

en: Overlay
fa: لایه ی پوشاننده

en: Auto preview
fa: پیش نمایش خودکار
