ViewerJS (7.x-2.2) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Download
fr: Téléchargement

en: Preview
fr: Aperçu

en: Default
fr: Par défaut

en: Thumbnail size
fr: Taille de la miniature

en: Media
fr: Média

en: No.
fr: Non.

en: Not Installed
fr: Non installé

en: Installed
fr: Installé

en: Green
fr: Vert

en: Blue
fr: Bleu

en: Overlay
fr: Premier plan (overlay)

en: Auto preview
fr: Aperçu automatique

en: Yes.
fr: Oui.
