ViewerJS (7.x-2.2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Download
hu: Letölt

en: Preview
hu: Előnézet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Thumbnail size
hu: Bélyegkép mérete

en: Media
hu: Média

en: Not Installed
hu: Nincs telepítve

en: Installed
hu: Telepített

en: Green
hu: Zöld

en: Blue
hu: Kék

en: Overlay
hu: Átfedés

en: Show thumbnails
hu: Bélyegképek mutatása

en: Auto preview
hu: Automata előnézet
