ViewerJS (7.x-2.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Download
hy: Բեռնել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Installed
hy: Տեղադրված
