ViewerJS (7.x-2.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Download
is: Hala niður

en: Preview
is: Forskoða

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Blue
is: Blár
