ViewerJS (7.x-2.2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Download
it: Scarica

en: Preview
it: Anteprima

en: Default
it: Predefinito

en: Installed
it: Installato

en: Green
it: Verde

en: Blue
it: Blu

en: Auto preview
it: Anteprima automatica
