ViewerJS (7.x-2.2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Download
jv: Undhuh

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Default
jv: Gawan

en: Installed
jv: Dipasang

en: Overlay
jv: Ngambang
