ViewerJS (7.x-2.2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Download
km: ទាញយក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Media
km: មេឌៀ

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ

en: Overlay
km: ត្រួត​គ្នា
