ViewerJS (7.x-2.2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: New Window
kn: ಹೊಸ ವಿಂಡೋ

en: No.
kn: ಇಲ್ಲ.

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Blue
kn: ನೀಲಿ
