ViewerJS (7.x-2.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Download
ku: داگرتن

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Blue
ku: شین
