ViewerJS (7.x-2.2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Overlay
lt: Sluoksnis
