ViewerJS (7.x-2.2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Download
nl: Downloaden

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Default
nl: Standaard

en: Thumbnail size
nl: Miniatuurgrootte

en: No.
nl: Nee.

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Auto preview
nl: Automatische voorbeeldweergave
