ViewerJS (7.x-2.2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Download
pl: Pobierz

en: Preview
pl: Podgląd

en: Default
pl: Domyślny

en: Thumbnail size
pl: Rozmiar miniaturki

en: Not Installed
pl: Nie zainstalowano

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Green
pl: Zielony

en: Blue
pl: Niebieski

en: Overlay
pl: Nakładka

en: Auto preview
pl: Automatyczny podgląd

en: Yes.
pl: Tak.
