ViewerJS (7.x-2.2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Download
sk: Prevziať

en: Preview
sk: Náhľad

en: Default
sk: Predvolené

en: Media
sk: Médiá

en: Not Installed
sk: Nie je nainštalované

en: Installed
sk: Inštalované

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Overlay
sk: Vrstva
