ViewerJS (7.x-2.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Download
sl: Prenesi

en: Preview
sl: Predogled

en: Default
sl: Privzeto

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Overlay
sl: Prekrivalo
