ViewerJS (7.x-2.2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Download
sv: Ladda ned

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Default
sv: Förvald

en: Not Installed
sv: Inte installerad

en: Installed
sv: Installerad

en: Green
sv: Grön

en: Blue
sv: Blå

en: Overlay
sv: Lager

en: Auto preview
sv: Automatiskt förhandsgranskning
