ViewerJS (7.x-2.2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Media
th: สื่อ

en: No.
th: ลำดับที่

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Green
th: เขียว

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: Auto preview
th: ตัวอย่างอัตโนมัติ
