ViewerJS (7.x-2.2) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Download
uk: Завантаження

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Default
uk: Базово

en: Thumbnail size
uk: Розмір мініатюри

en: Media
uk: Медіа

en: New Window
uk: Нове вікно

en: No.
uk: №

en: Not Installed
uk: Не встановлено

en: Installed
uk: Встановлено

en: Magenta
uk: Пурпурний

en: Green
uk: Зелений

en: Blue
uk: Синій

en: Overlay
uk: Накладання

en: Auto preview
uk: Автоматичний попередній перегляд

en: Yes.
uk: Так.
