ViewerJS (7.x-2.2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Download
vi: Tải về

en: Preview
vi: Xem trước

en: Default
vi: Mặc định

en: Media
vi: Phương tiện

en: New Window
vi: Cửa sổ mới

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Green
vi: Xanh lá

en: Blue
vi: Xanh

en: Auto preview
vi: Tự động xem thử
