ViewerJS (7.x-2.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Download
ar: تحميل

en: Preview
ar: معاينة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Media
ar: ميديا

en: Installed
ar: مثبت

en: Blue
ar: أزرق

en: Overlay
ar: الطبقة
