ViewerJS (7.x-2.2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Download
el: Λήψη

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Thumbnail size
el: Μέγεθος μικρογραφίας

en: Media
el: Μέσα

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Blue
el: Μπλε

en: Overlay
el: Υπέρθεση

en: Auto preview
el: Αυτόματη προεπισκόπηση
