ViewerJS (7.x-2.2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Download
he: הורדה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Media
he: מדיה

en: Installed
he: מותקן

en: Blue
he: כחול

en: Auto preview
he: תצוגה מקדימה אוטומטית
