ViewerJS (7.x-2.2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Download
id: Unduh

en: Preview
id: Pratinjau

en: Default
id: Bawaan

en: Installed
id: Terinstal

en: Green
id: Hijau

en: Blue
id: Biru

en: Auto preview
id: Pratayang otomatis
