ViewerJS (7.x-2.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Media
lv: Multivide

en: Installed
lv: Instalēts

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: Overlay
lv: Pārklājums
