ViewerJS (7.x-2.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Download
oc: Telecargament

en: Preview
oc: Apercebut

en: Default
oc: Per defaut

en: Media
oc: Mèdia

en: Not Installed
oc: Pas installat

en: Installed
oc: Installat

en: Green
oc: Verd

en: Blue
oc: Blau
