Viewfield (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Default
da: Standard

en: Placeholder tokens
da: Pladsholder-symboler

en: Fields
da: Felter

en: Arguments
da: Parametre

en: Token
da: Symbol

en: Allowed values
da: Tilladte værdier
