Viewfield (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Default
et: Vaikimisi

en: Views
et: Vaated

en: Fields
et: Väljad

en: Arguments
et: Argumendid

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Allowed values
et: Lubatud väärtused
