Viewfield (7.x-2.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Default
oc: Per defaut

en: Views
oc: Vistas

en: Placeholder tokens
oc: Getons de substitucion

en: Fields
oc: Camps

en: Token
oc: Geton (token)
