Viewfield (7.x-2.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Default
uk: Базово

en: Views
uk: Види

en: Placeholder tokens
uk: Заповнювач замінників

en: Fields
uk: Поля

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Token
uk: Замінник

en: Allowed values
uk: Дозволені значення
