Viewfield (7.x-2.2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Default
nl: Standaard

en: Views
nl: Overzichten

en: Placeholder tokens
nl: Tokens

en: Fields
nl: Velden

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Allowed values
nl: Toegestane waardes
