Viewfield (7.x-2.2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Default
ro: Implicit

en: Views
ro: Vizualizări

en: Placeholder tokens
ro: Token-uri substituente

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Arguments
ro: Argumente

en: Token
ro: Simbol

en: Allowed values
ro: Valori permise
