jQuery-viewport-checker (7.x-1.5) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Installed
hi: संस्थापित

en: @e: At least @a
hi: @e: कम से कम @a

en: Show for the listed pages
hi: सूचीबद्ध पृष्ठों के लिए दिखाएँ
