jQuery-viewport-checker (7.x-1.5) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Not installed
it: Non installato

en: Installed
it: Installato

en: @e: At least @a
it: @e: @a o successiva

en: Show for the listed pages
it: Mostra nelle pagine elencate

en: Hide for the listed pages
it: Nascondi nelle pagine elencate
