jQuery-viewport-checker (7.x-1.5) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Installed
pt: Instalado

en: Show for the listed pages
pt: Exibir para as páginas listadas

en: Hide for the listed pages
pt: Ocultar para as páginas listadas

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
pt: Especifique páginas usando suas URLs. Digite uma URL por linha. O caractere '*' serve como curinga. Um caminho de exemplo é %user-wildcard para cada página do usuário. Use %front para a página inicial.
