jQuery-viewport-checker (7.x-1.5) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Installed
ru: Установлено

en: @e: At least @a
ru: @e: Как минимум @a

en: Show for the listed pages
ru: Отображать на перечисленных страницах

en: Hide for the listed pages
ru: Скрывать для перечисленных страниц

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
ru: Укажите адреса страниц. Укажите по одному адресу на строку. Знак '*' означает любой набор символов после него. Например, путь %user-wildcard страницы всех пользователей. %front - главная страница.
