jQuery-viewport-checker (7.x-1.5) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Show for the listed pages
th: แสดงหน้ารายการ

en: Hide for the listed pages
th: ซ่อนหน้ารายการ
