View reference (7.x-3.0-rc1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: none
cy: dim

en: Path
cy: Llwybr

en: Fields
cy: Meysydd

en: Arguments
cy: Argiau

en: Select list
cy: Dewis rhestr

en: arguments
cy: argiau
