View reference (7.x-3.0-rc1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: none
es: ninguno

en: Path
es: Ruta

en: Fields
es: Campos

en: Arguments
es: Argumentos

en: Delimiter
es: Delimitador

en: Select list
es: Lista de selección

en: Title (link)
es: Título (enlace)

en: Title (no link)
es: Título (sin enlace)

en: Autocomplete text field
es: Autocompletar campo de texto

en: arguments
es: argumentos
